ВВ индуктивними датчиками Lx4

Вторичная и первичная цепи, свечи, коммутатор.

ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение михаил58 » 27 ноя 2025, 12:39 | Cообщение: #1

Доброго дня.Зняв первiчку ВВ индуктивними датчиками Lx4.на IКЗ Nissan Qashqai J11.БУло знято Iндуктивним датчиком з комплекта 4 датчикiв.Також датчиком МПЦ.Не iнформативнi осцилограми вийшли.Можа тiльки порiвняти мiж цилiндрами вид осi.Хто працюе з ними, прошу подiлитися досвiдом.
Вложения
КашКай Икз МПЦешний.png
КашКай Икз МПЦешний.png (143,34 Кб) Просмотров: 1423
КашКай Икз ДИСовський.png
КашКай Икз ДИСовський.png (142,39 Кб) Просмотров: 1448
михаил58
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 12:53
Откуда: Г.Полтава.Украина.
Благодарил (а): 497 раз.
Поблагодарили: 148 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение михаил58 » 27 ноя 2025, 18:13 | Cообщение: #2

На VW Туран це ваглядае так. Клеячим датчиком iз чотирьох.Тут краще.
Вложения
VW Туран ИКЗ шним.png
VW Туран ИКЗ шним.png (137,53 Кб) Просмотров: 1404
михаил58
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 12:53
Откуда: Г.Полтава.Украина.
Благодарил (а): 497 раз.
Поблагодарили: 148 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение михаил58 » 29 ноя 2025, 07:13 | Cообщение: #3

Я датчики приклеював на двостороннiй скоч 1 раз.Послiдуючi осi, прикладав датчик до IКЗ та шукав мicце де хороший сигнал.Также на катушках граблi.Сигнал ВВ индуктивний датчиком Lx4 в межах 1 вольт. ВВ индуктивный датчик первого цилиндра (Lx1) сигнал 10 вольт . При роботi потрiбно шукати конкетне,точнее мiсце для нормального сигналу на катушцi. Тому зручно рухати датчик по катушцi i записувати сигнал. Та розглядати найкращi з них. В такий спосiб, ВВ индуктивный датчик первого цилиндра (Lx1) зручно перемiщати ,не мiшають 3 iнших датчики, якщо використовувати ВВ индуктивный датчик Lx4. Ще не трапився сигнал з непрацюючоi катушки, даним датчиком.
михаил58
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 12:53
Откуда: Г.Полтава.Украина.
Благодарил (а): 497 раз.
Поблагодарили: 148 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение михаил58 » 30 ноя 2025, 22:30 | Cообщение: #4

Сигнал з ВВ индуктивный датчик Lx4 за формою кращий. Яка цепочка вбудована в ВВ индуктивный датчик Lx4 для зниженхня чутливостi до 1 вольта ?
михаил58
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 12:53
Откуда: Г.Полтава.Украина.
Благодарил (а): 497 раз.
Поблагодарили: 148 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение admin » 01 дек 2025, 01:15 | Cообщение: #5

михаил58 писал(а):Доброго дня.Зняв первiчку ВВ индуктивними датчиками Lx4.на IКЗ Nissan Qashqai J11.БУло знято Iндуктивним датчиком з комплекта 4 датчикiв.Також датчиком МПЦ.Не iнформативнi осцилограми вийшли.Можа тiльки порiвняти мiж цилiндрами вид осi.Хто працюе з ними, прошу подiлитися досвiдом.

На мою думку, сигнал інвертований, тобто цей імпульс вгору є наведенням.
Коливання початку заряду і після горіння повернуті в інший бік.
Спробуйте встановити датчик в інше місце на котушці.
admin
Администратор
 
Сообщения: 6929
Зарегистрирован: 02 апр 2009, 19:13
Откуда: Украина, Киев
Благодарил (а): 265 раз.
Поблагодарили: 2621 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение михаил58 » 02 дек 2025, 07:18 | Cообщение: #6

Шановний admin .Пiдкажiть яка цепочка вбудована в ВВ индуктивный датчик Lx4 для зниження чутливостi до 1 вольта ?
михаил58
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 12:53
Откуда: Г.Полтава.Украина.
Благодарил (а): 497 раз.
Поблагодарили: 148 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение admin » 02 дек 2025, 19:40 | Cообщение: #7

Просто резистор для зменшення добротності котушки
admin
Администратор
 
Сообщения: 6929
Зарегистрирован: 02 апр 2009, 19:13
Откуда: Украина, Киев
Благодарил (а): 265 раз.
Поблагодарили: 2621 раз.

Re: ВВ индуктивними датчиками Lx4

Сообщение vladtar » 03 дек 2025, 16:13 | Cообщение: #8

А який номинал резистора?
С уважением Владимир Алексеевич.
Аватара пользователя
vladtar
 
Сообщения: 2448
Зарегистрирован: 31 авг 2010, 20:47
Откуда: Украина, Прилуки
Благодарил (а): 301 раз.
Поблагодарили: 571 раз.


Вернуться в Система зажигания

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1